Megnevezés TEAMLEITER
Munkavégzés helye Celldömölk
Feladatok
  • A kijelölt csapat hatékony irányítása, valamint a folyamatok javítása és a minőség biztosítása.
  • A csapat első kapcsolattartó pontja
  • Saját csapatát célokkal vezeti
  • Személyzet kialakításának megtervezése és eldöntése
  • Személyzet fejlesztése
  • Egyéni teljesítményértékelés elvégzése és közvetítése
  • Felelősségi területén a teljes folyamatrendszer irányítása
  • Termelékenység biztosítása
  • Rendszeres információadás a dolgozók számára, pl. műszak-kezdet, műszak vége, Shopfloor
  • Szabályok és előírások betartásának biztosítása
Feltételek, elvárások
  • Min. középfokú végzettség, és/vagy többéves munkatapasztalat hasonló területen
  • Magabiztos termék- és/vagy folyamatismeretek
  • Vezetői képesség, jó emberismeret
  • Szívesen foglalkozik az emberekkel
  • Problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Konfliktuskezelés
  • Csapatmunka
  • Személyes hatékonyság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Fejlesztés és változtatás (kezdeményező az újításra, nyitott a változásra)
  • Hajlandóság 3 műszakos munkarendre és túlórára
Előnyök
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent
  •  Német nyelvtudás előnyt jelent