Megnevezés SMD GÉPBEÁLLÍTÓ
Munkavégzés helye Celldömölk
Feladatok

SMD gyártósori automata és félautomata gépek karbantartása, javítása, beállítása
Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás
Átállásokban való közreműködés
Tartalékalkatrész készlet felügyelete
Németországi betanulásokban történő részvétel

Feltételek, elvárások

Gépgyártások/mechatronika/elektroműszerész, automatizálás területen szerzett középfokú végzettség
Középfokú számítógépes ismeretek (Excel, Word, e-mail)
Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
Pontos, precíz kitartó munkavégzés

Előnyök

Automata és félautomata gépek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
Hasonló területen szerzett 2 év szakmai tapasztalat
AutoCAD, SAP ismeretek
PLC vezérelt gépek ismerete
Elektronikai ismeretek
Alapfokú pneumatikai ismeretek
Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

Stabil hosszútávú alkalmazás, korszerű munkakörülmények
Versenyképes bérezési rendszer
Multinacionális környezet