Megnevezés LEAN SZAKÉRTŐ
Munkavégzés helye Tapolca
Feladatok
  • Az ebmpapst anyavállalat által preferált Lean folyamatok telephely szintű irányítása, tervezése, szervezése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás az anyavállalat Lean szervezetével
  • Értékáram elemzés, munkahely kialakítás, Lean folyamatokhoz kapcsolódó logisztikai-, és lehívási rendszer és kiegyenlítéses (Glettung, Nivellierung) termelési rendszer kialakítása, adaptálása és korrigálása
  • Lean folyamatokhoz tartozó oktatási, képzési feladatok elvégzése, szervezése
  • Gyártástámogató folyamatok szervezése, felügyelete
  • AutoCad Lay-out dokumentumok szerkesztése, nyilvántartása
Feltételek, elvárások
  • Minimum középfokú műszaki/logisztikai végzettség
  • Stabil német nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek: Excel, Power Point, AutoCad
  • Lean ismeret
Egyéb elvárások
  • Azonosulás a munkáltató érdekeivel
  • Konzekvens feladatvégrehajtás
  • Team munkára való alkalmasság
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
    Logisztikai és termelésirányítási rendszerek ismerete, ezen területeken szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Külföldi/belföldi kiküldetéseken való részvétel, B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk
  • Kulturált munkakörnyezet, érdekes, változatos feladatok, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Világszínvonalú technológia, folyamatos fejlődési lehetőség