Megnevezés GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS
Munkavégzés helye Tapolca
Feladatok

-Munkahelyek, munkarendszerek kialakítása, optimalizálása
-Normaidő megállapítása, korrekciója, karbantartása
-Munkatervek és csatlakozó gyártási dokumentációk készítése, aktualizálása
-Új termékek adoptálásának támogatása
-Alkalmazott termelésszervezési- és logisztikai  rendszerek támogatása:
Mint SAP,  LEAN, 5S, FIFO, JIT, JIF, SMED, SNP
-Kapcsolattartás a németországi kontaktpartnerekkel, esetenként a németországi telephelyen
-Betanítási- betanulási folyamatok támogatása

Feltételek, elvárások

-Minimum középfokú műszaki/gépész vagy villamos végzettség
-Sorozatgyártásban, termelési folyamatokban szerzett több éves tapasztalat
-Német nyelvismeret
-SAP,  LEAN, 5S, FIFO, JIT, JIF, SMED, SNP ismerete
-Megbízható gépjárművezetői gyakorlat B kategóriában
-Ismerek gyors elsajátításának képessége
-Csapatmunkára való alkalmasság
-Stabil,felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Kulturált munkakörnyezet, érdekes, változatos feladatok, folyamatosan fejlődő vállalat
Világszínvonalú technológia, folyamatos fejlődési lehetőség