Megnevezés GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Celldömölk)
Munkavégzés helye Celldömölk
Feladatok

Munkahelyek, munkarendszerek kialakítása, optimalizálása
Munkatervek és csatlakozó gyártási dokumentációk készítése, aktualizálása
Új termékek bevezetésének koordinálása
Alkalmazott termelésszervezési- és logisztikai  rendszerek támogatása: mint SAP, LEAN, 5S, FIFO, JIT, JIF, SMED, SNP
Kapcsolattartás a németországi kontaktpartnerekkel, esetenként a németországi telephelyen történő munkavégzés, betanulás
Betanítási- betanulási folyamatok támogatása
Termelőeszközök üzemképes állapotának biztosítása, karbantartási rendszerek felügyelete, irányítása
Üzemzavar elhárításában részvétel
Tartalék alkatrészek, segédanyagok készletének felügyelete, utánrendelések lebonyolítása

Feltételek, elvárások

Felsőfokú műszaki/gépész vagy villamos végzettség
Sorozatgyártásban, termelési folyamatokban, karbantartási folyamatokban szerzett több éves tapasztalat előny
Stabil német nyelvismeret
SAP,  LEAN, 5S ismerete
Csapatmunka
Stabil,felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

Kulturált munkakörnyezet, érdekes, változatos feladatok, folyamatosan fejlődő vállalat
Világszínvonalú technológia, folyamatos fejlődési lehetőség