Megnevezés GYÁRTÁSKOORDINÁTOR
Munkavégzés helye Tapolca
Feladatok
  • Gyártási egység tevékenységének tervezése ütemezése tekintettel a felhasznált anyagok rendelkezésre állására, illetve a gyártási kapacitásra
  • Gyártási terv készítése, késztermékekre és félkész termékekre
  • Gyártási megrendelések kezelése, új megrendelések létrehozása, visszajelentése, törlése
  • Gyártási megrendelések teljesítési határidőjének felügyelete, korrigálása
  • Raktári és termelési anyagkészletek illetve ezek mozgásának felügyelete, korrekciója, anyagok törzsadatainak karbantartása
  • Kapcsolattartás termelési, diszponensi, minőségbiztosítási és logisztikai egységekkel
Feltételek, elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Stabil MS office ismeretek
  • Stabil német vagy angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Azonosulás a munkáltató érdekeivel
  • Terhelhetőség, képesség új ismeretek gyors elsajátítására
Egyéb elvárások
  • Logisztikai vagy termelési területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási és logisztikai rendszerek ismerete  (SAP, FIFO, JIT, JIF, SNP)
Amit kínálunk
  • Kulturált munkakörnyezet, érdekes, változatos feladatok, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Világszínvonalú technológia, folyamatos fejlődési lehetőség