Megnevezés BÉR- ÉS MUNKAÜGYI KOORDINÁTOR
Munkavégzés helye Celldömölk
Feladatok
  • A területet érintő szabályok és törvényi előírások naprakész ismerete, a területtel kapcsolatos vezetői és munkavállalói kérdések megválaszolása;

  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása

  • Bérszámfejtés támogatása és ellenőrzése

  • Munkaviszony létesítéséhez, megszüntetéséhez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása

  • Bevallások, riportok elkészítése, munkáltatói igazolások kiállítása

  • Nyilvántartások naprakész vezetése, adatrögzítés a bérszámfejtő programban

  • Hatósági és egyéb adatszolgáltatás

  • A munkakörhöz kapcsolódó munkajogi szabályok, törvényi előírások változásának nyomon követése

Feltételek, elvárások
  • Bér és Tb ügyintézői végzettség

  • Magabiztos munkajogi ismeretek és MS Excel használat

  • Analitikus gondolkodásmód;

  • Kiváló kommunikációs készség;

  • Önállóság és jó problémamegoldó készség;

  • Proaktivitás, precizitás

Előnyök
  • Unit4 bérprogram ismerete előny
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
Amit kínálunk
  • Kulturált munkakörnyezet, érdekes, változatos feladatok, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Világszínvonalú technológia, folyamatos fejlődési lehetőség